Biz Kimiz

Suarge Biyoteknoloji, yaşam bilimleri alanında üniversitelerin ve araştırma enstitülerinin yürütecekleri araştırmalara ve Ar-Ge projelerine, yüksek kalitede ve teknolojide ürünler ile cihazlar sunan, bilgi ve uygulama desteği sağlayan bir kuruluştur. Şirketimiz, faaliyet gösterdiği alanların artan ihtiyaçlarına cevap vermek ve bilimdeki gelişmeleri en iyi düzeyde takip etmek üzere kusursuz hizmet anlayışı ve iş birliği içerisinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Faaliyet Alanlarımız

Sağlık, Tıp, Biyoloji, Veterinerlik, Ziraat, Eczacılık, Gıda, Tarım, Hayvancılık, Çevre, Endüstri, Nanoteknoloji, Sentetik Biyoloji ve Biyoteknoloji alanlarında müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet göstermekteyiz.

Vizyon ve Misyon

Araştırma ve Geliştirme projelerinin oluşturulması, gerekli ürün ve yöntemlerin belirlenmesi, tedarik edilmesi, ürün ve yöntemlerin uygulanması ve sonuçların değerlendirilmesi aşamalarının her kademesinde yer alarak müşterilerimiz için proje ve iş ortağı konumunda olmak vizyonumuzdur.

Birçok teknolojik uygulamayı farklı bilim dallarının bilgi ve yöntemleri ile bir araya getirerek yeni ürün, yöntem ve süreçler geliştirmek ve/veya var olanları değiştirmek, yöntemlerin uygulamasını sağlamak, ürünleri tedarik etmek, dağıtımı, ihracat ve ticaretini yapmak ve müşterilerimiz için mükemmeliyet merkezi konumda olmak misyonumuzdur.

Ticaret Sicil No: 0781051240800017
Mersis No : 0781051240800017
Vergi Dairesi: PENDİK
Vergi No: 7810512408
Taahhüt Edilen Sermaye: 50.000 TL
Ödenen Sermaye: 50.000 TL

Menü